• −20%
Dynamite Baits Frenzied Particles Can 700g...
Dynamite Baits Frenzied Particles Can 700g Grūdinių Mišinys

Dynamite Baits Frenzied Particles Can 700g Grūdinių Mišinys

DY296
4,79 € 5,99 € -20%
Su mokesčiais
Preliminari mėnesinė įmoka nuo 1.63€
Greitas pristatymas
Iki akcijos pabaigos liko

"Dynamite Baits Frenzied Particles Can 700g" - karpių žūklės pasaulyje tinkamas jaukas gali padaryti skirtumą tarp sėkminggos ir nesėkmingos žūklės. „Dynamite Baits“,žinomas prekės ženklas žvejų tarpe, siūlo „Dynamite Baits Frenzied Particles Can“ patogioje 700g skardinėje. Šios grūdinės dalelės greitai išpopuliarėjo dėl įrodyto gebėjimo pritraukti ir sugauti karpius.

Panaši prekė mūsų parduotuvėje: https://krante.lt/lt/pagrindinis/4011-paruosti-kukuruzai-dynamite-baits-frenzied-maize-can-700g.html

 
  • Grūdinių mišinio vaidmuo: grūdinės dalelės vaidina lemiamą vaidmenį žvejojant karpius, nes gali veikti kaip galingas vilioklis, pritraukiantis karpius į jūsų žvejybos vietą. Tinkamos dalelės gali sudominti karpį ir padidinti sėkmingo sugavimo tikimybę. „Dynamite Baits Frenzied Particles“ yra kruopščiai sukurtas mišinys padidinti jūsų jauko patrauklumą.
  • Sudėtis: Šie mišiniai ruošiami naudojant aukštos kokybės ingredientus, kuriems karpiai negali atsispirti. Šį mišinį sudaro: kukurūzai, kanapės, kviečiai. 
  • Patogi 700g. skardinė: 700g. pakuotėje gausu „Dynamite Baits Frenzied Particles“ dalelių. Šis skardinės dydis patogus ir pakankamas trumpai žvejybai.
  • Universalus pritaikymas: „Dynamite Baits Frenzied Particles“ gali būti efektyviai naudojamos įvairiose žvejybos technikose. Nesvarbu, ar mėgstate žvejybą plūdine, šėryklos ar bet kokio kito tipo meškeriojimo būdu, šios dalelės gali būti pritaikytos jūsų pasirinktam metodui. 
  • Sėkmės istorijos: Karpių meškeriotojai, į savo žvejybos rutiną įtraukę "Dynamite Baits Frenzied Particles", pasidalino savo sėkmės istorijomis. Karpiai, žinomi dėl savo selektyvaus maitinimosi įpročių, yra vilioji tokių jaukų kaip šis. Dėl "Frenzied Particles" įvairovės ir kokybės jie yra puikus pasirinkimas karpių žvejams, siekiantiems maksimaliai padidinti savo žvejybos sėkmę.
Atsiliepimų kol kas nėra, prisijunkite ir parašykite savo nuomonę apie šią prekę

Jums taip pat gali patikti

16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Prekė įtrauką į patinkančių prekių sąrašą
Prekė įtraukta į palyginimų sąrašą

Norėdami toliau naršyti svetainėje krante.lt, sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis: Sužinokite daugiau