Masalų smulkintuvai

Masalų smulkintuvai skirti smulkinti „boilius“, peletes, grūdinius jaukus ar kitus pašarus iki smulkesnės ar visai smulkios frakcijos. Reikėtų išskirti dvi pagrindines smulkintuvų rūšis: trintuvė („krusha“) kuri smulkina jaukus iki smulkesnės ar visai smulkios frakcijos. Šios trintuvės būna kelių dydžių, nuo dydžio priklausys kiek jauko susmulkinsite vienu metu. Kitas plačiai naudojamas įrankis smulkinti jaukus: smulkintuvas/pjaustyklė. Ši pjauna „boilius“ pusiau ir vienu metu gali perpjauti keletą baltyminių kukulių. Tokio tipo smulkintuvų būna įvairaus diametro, kokį pasirinkti priklausys nuo naudojamų šeriminių „boilių“ dydžio. Patarimo kokį įrankį pasirinkti masalams smulkinti visada sulauksite iš mūsų specialistų.

Aktyvūs filtrai

Smulkintuvas Boiliams Korda...
Yra
Pagrindinis

Smulkintuvas Boiliams Korda Kutter

Korda
KUT16
15,99 EUR
Naudojamas ruošiant jauką , perpjauna boilį per pusę . Galimi du dydžiai: 16mm ir 20mm skersmens.
Smulkintuvas Korda Krusha
Yra
Pagrindinis

Smulkintuvas Korda Krusha

Korda
KKS100
17,99 EUR
"Krusha" yra labai stiprus ir patvarus smulkinimo prietaisas , susidedantis iš dviejų dalių ir galintis sutrupinti boilius , peletės , riešutus . Galimi dydžiai: maža "Small" ir didelė "Large".
Smulkintuvas RidgeMonkey...
Yra
Pagrindinis

Smulkintuvas RidgeMonkey Choppa Boilie Cutter

Ridgemonkey
RM180
18,99 EUR
"RidgeMonkey Choppa Boilie Cutter" suprojektuotas ir sukurtas pjaustyti kelis boilius vienu metu, taupant laiką ir pastangas. Gaminami trijų skirtingų dydžių: mažas "S" (14-16 mm), vidutinis "M" (18-20 mm) ir didelis "L" (22-26 mm).
Masalo Grandiklis PB...
Yra
Pagrindinis

Masalo Grandiklis PB Products Boilie Rasp

PB Products
28095
4,99 EUR
„PB Products Boilie Rasp“ yra patogus įrankis, kuris gali padaryti jūsų masalą dar patrauklesnį. „Boilie Rasp“ gali lengvai nuplėšti kietą plutą nuo boilių paviršiaus, todėl panardinimo metu jis sugers daugiau vandens ir lengviau išleis maistines medžiagas į vandenį.
Rodoma 1-5 iš 5 prekės(-ių)
Prekė įtraukta į palyginimų sąrašą

Norėdami toliau naršyti svetainėje krante.lt, sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis: Sužinokite daugiau