Peletės

Aktyvūs filtrai

Peletės CC Moore Betaine...
  • Sumažinta kaina / -10,00 EUR
Yra
Pagrindinis

Peletės CC Moore Betaine HNV Pellets 25kg

CC Moore 98757
84,99 EUR 94,99 EUR
Betaine HNV peletės yra stiprus fermentų ir nepakeičiamų aminorūgščių derinys. Jos yra vienos iš geriausių rinkoje esančių pelėčių . Galimas dydis 8mm ir 14mm skersmens.
Peletės Renmar Baits Hemp...
Yra
Pagrindinis

Peletės Renmar Baits Hemp Pellets 1,5kg

3,90 EUR
Šios peletės pagamintos naudojant aukštos kokybės kanapių sėklas, kuriose gausu aliejaus, vertingo dėl Omega 3,6,9, vitaminų bei mineralų. Tai puikus žuvų atraktorius. Jo dėka žūklavietė tampa ilgai patraukli ir lankoma žuvų. Šios peletės tinkamos naudoti viso sezono metu.
Peletės Dreambaits Umami...
Yra
Pagrindinis

Peletės Dreambaits Umami Pellets

DDBP209B
6,49 EUR
Saldus, aštrus, žuvies ir "umami" skonio derinys sukuria unikalų ir išskirtinį kvapą , stimuliuojanti visus skonio receptorius .  Dvejų rūšių žuvų miltų derinys , praturtintas kalmarų ekstraktu, sojos padažu, R-Red, česnako milteliais, vitaminų / mineralų premiksu, D-CELL +, dviejų aliejų ir trijų aromų mišiniu. Galimi dydžiai: 6mm ir 8mm skersmens.
Peletės Dreambaits Vitella...
Yra
Pagrindinis

Peletės Dreambaits Vitella Pellets 1kg

DDBP208B
6,49 EUR
 "Vitella" serija - tai nepakeičiamų riebiųjų rūgščių mišinys , stabilizuotų vitaminų / mineralų premiksas , mikroelementai , antioksidantai ir alavijas , kurie susijungė į vieną produktą , atneša kažką unikalaus į žuvies mitybos racioną . Kvapas gali būti apibūdinamas kaip lengvas rūgštus / vaisių aromatas, pasižymintis saldžiu kreminiu skoniu . Galimi...
Peletės Dreambaits D-Cell...
Yra
Pagrindinis

Peletės Dreambaits D-Cell Pellets 10mm 5kg

DBP001B
13,00 EUR
Tai greitai tirpstančios 10 mm peletės , kurios labai gerai absorbuoja skysčius . Šiose granulėse yra ne mažiau kaip 30% žuvų miltų , 12% riebalų , D ląstelių ir vitaminų / mineralų premikso .
Peletės Mainline Spod & PVA...
  • Sumažinta kaina / -3,00 EUR
Yra
Pagrindinis

Peletės Mainline Spod & PVA Pellet Mix 2kg

M06007
11,99 EUR 14,99 EUR
"Spod & PVA Pellet Mix" unikalus pelečių mišinys, sukurtas taip , kad būtų daug įvairių patrauklių skonio ir kvapo elementų . Keletas skirtingų granulių dydžių skiriasi aliejaus kiekiu , todėl jų skilimo laikas skiriasi .
Peletės Mainline Response...
  • Sumažinta kaina / -6,00 EUR
Yra
Pagrindinis

Peletės Mainline Response Carp Pellets Cell 5 kg

M07019
25,99 EUR 31,99 EUR
Puikiai pritraukia žuvį į jaukinimo vietą , nes granulės lėtai suyra ir skleidžia aukštą skonio , aromato ir patrauklumo lygį tiesioginėje jūsų žvejybos vietoje ir aplink ją .
Peletės Mainline The Link...
  • Sumažinta kaina / -1,50 EUR
Yra
Pagrindinis

Peletės Mainline The Link Response Pellet 400gr

M07025
4,49 EUR 5,99 EUR
Puikiai pritraukia žuvį į jaukinimo vietą , nes granulės lėtai suyra ir skleidžia aukštą skonio , aromato ir patrauklumo lygį tiesioginėje jūsų žvejybos vietoje ir aplink ją .
Rodoma 1-16 iš 16 prekės(-ių)
Prekė įtraukta į palyginimų sąrašą

Norėdami toliau naršyti svetainėje krante.lt, sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis: Sužinokite daugiau