Peletės

Aktyvūs filtrai

Peletės CC Moore Betaine...
Yra
Pagrindinis

Peletės CC Moore Betaine HNV Pellets 25kg

98758
88,00 EUR
Betaine HNV peletės yra stiprus fermentų ir nepakeičiamų aminorūgščių derinys. Jos yra vienos iš geriausių rinkoje esančių pelėčių . Galimas dydis 8mm ir 14mm skersmens.
Peletės Renmar Baits Hemp...
  • Sumažinta kaina / -30%
Yra
Pagrindinis

Peletės Renmar Baits Hemp Pellets 1,5kg

PEHMP10mm
2,80 EUR 4,00 EUR
Šios peletės pagamintos naudojant aukštos kokybės kanapių sėklas, kuriose gausu aliejaus, vertingo dėl Omega 3,6,9, vitaminų bei mineralų. Tai puikus žuvų atraktorius. Jo dėka žūklavietė tampa ilgai patraukli ir lankoma žuvų. Šios peletės tinkamos naudoti viso sezono metu.
Peletės Dreambaits Umami...
Yra
Pagrindinis

Peletės Dreambaits Umami Pellets

DDBP209B
6,49 EUR
Saldus, aštrus, žuvies ir "umami" skonio derinys sukuria unikalų ir išskirtinį kvapą , stimuliuojanti visus skonio receptorius .  Dvejų rūšių žuvų miltų derinys , praturtintas kalmarų ekstraktu, sojos padažu, R-Red, česnako milteliais, vitaminų / mineralų premiksu, D-CELL +, dviejų aliejų ir trijų aromų mišiniu. Galimi dydžiai: 6mm ir 8mm skersmens.
Peletės Dreambaits D-Cell...
Yra
Pagrindinis

Peletės Dreambaits D-Cell Pellets 10mm 5kg

DBP001B
13,00 EUR
Tai greitai tirpstančios 10 mm peletės , kurios labai gerai absorbuoja skysčius . Šiose granulėse yra ne mažiau kaip 30% žuvų miltų , 12% riebalų , D ląstelių ir vitaminų / mineralų premikso .
Peletės Mainline The Link...
  • Sumažinta kaina / -1,50 EUR
Yra
Pagrindinis

Peletės Mainline The Link Response Pellet 400gr

M07025
4,49 EUR 5,99 EUR
Puikiai pritraukia žuvį į jaukinimo vietą , nes granulės lėtai suyra ir skleidžia aukštą skonio , aromato ir patrauklumo lygį tiesioginėje jūsų žvejybos vietoje ir aplink ją .
Peletės Dynamite Baits...
Yra
Pagrindinis

Peletės Dynamite Baits Complex-T Pellets

DY1120
8,90 EUR
"Dynamite Baits Complex-T Pellets" - peletės pagamintos iš aukščiausios kokybės ingredientų, prisotintos amino rugščių, baltymų.
Peletės Shimano Tribal... Peletės Shimano Tribal... 2
Yra
Pagrindinis

Peletės Shimano Tribal Isolate Pellets

ISOHPPL
4,99 EUR
„Shimano Tribal Isolate Pellets“ - aukštos kokybės granulės, kurių sudėtyje yra žuvų miltų, sojos miltų, plunksnų miltų, žuvų taukų, paukščių taukų, kvapiųjų medžiagų.
Peletės CC Moore Belachan...
Yra
Pagrindinis

Peletės CC Moore Belachan Pellets

90754
7,99 EUR
„Belachan“ yra tiesiog puikus žuvų pritraukėjas ir natūralus produktas. Tai yra fermentuotos krevetės, kurios naudojamos ir žmonių maiste. Suteikia sūrų skonį ir aromatą, veikia kaip natūralus apetito stimuliatorius.
Peletės CC Moore Mini... Peletės CC Moore Mini... 2
Yra
Pagrindinis

Peletės CC Moore Mini Halibut Pellets 2mm 25kg

98764
85,99 EUR
„CC Moore Mini Halibut Pellets“ - 2mm granulės, kuriose gausu žuvų taukų, amino rūgščių ir aukštos kokybės žuvų baltymų. Tai yra nepaprastai veiksmingas birus pašaras taip pat naudojamas kaip PVA maišelio granulės. Suskaidomas vandenyje, kad išsiskirtų stiprus mielių ir žuvų aromatas, dėl kurio žuvys rinksis į jūsų žvejybos tašką.
Peletės CC Moore Trout...
Yra
Pagrindinis

Peletės CC Moore Trout Pellets 4mm 25kg

97944
85,99 EUR
„CC Moore Trout Pellets“ - 4mm granulės, kurių pagrindas yra žuvų taukai ir baltymai. Puikus kaip birus pašaras ir skirtas naudoti PVA maišeliuose.
Peletės Imperial Baits...
Yra
Pagrindinis

Peletės Imperial Baits Amino Pellets 25mm

AR-1215
27,99 EUR
„Imperial Baits Amino Pellets“ - ypač aukštos kokybės granulės tirpsta tik lėtai ir yra sudarytos pagal žuvininkystės-biologinius kriterijus. Ingridientai: Aminorūgštys: L-lizinas, L-metioninas, L-cisteinas. Vitaminai: A, D3, E, C. Riebalų rūgštys: Omega 3, Omega 6. Baltymų:32%. Riebalai: 9%. Drėgmė: 3,2% .Pelenai: 11%. Angliavandeniai 4,8%.
Peletės Imperial Baits...
Yra
Pagrindinis

Peletės Imperial Baits Amino Pellets 2mm

AR-3994
22,99 EUR
„Imperial Baits Amino Pellets“ - ypač aukštos kokybės granulės tirpsta tik lėtai ir yra sudarytos pagal žuvininkystės-biologinius kriterijus. Ingridientai: Aminorūgštys: L-lizinas, L-metioninas, L-cisteinas. Vitaminai: A, D3, E, C. Riebalų rūgštys: Omega 3, Omega 6. Baltymų:32%. Riebalai: 9%. Drėgmė: 3,2%. Pelenai: 11%. Angliavandeniai 4,8%.
Peletės Alltech Coppens...
Yra
Pagrindinis

Peletės Alltech Coppens Black Halibut 1kg

068873
5,00 EUR
„Alltech Coppens Black Halibut“ – peletės su skylute. Stabilios vandenyje, sudėtyje yra betaino, aliejų, žuvų taukų, juodojo oto, vandenyje pilnai ištirpsta per 10-20h.
Rodoma 1-24 iš 42 prekės(-ių)
Prekė įtraukta į palyginimų sąrašą

Norėdami toliau naršyti svetainėje krante.lt, sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis: Sužinokite daugiau