Valai, pavadėliai

Valo pasirinkimas yra itin svarbus žūklėje. Pagrindinis valas gali būti pintas ar monofilamentinis. Pirmiausia reikia atsižvelgti koks valo storis reikalingas, tai lems žvejybos tipas, vieta. Jei yra kliuvinių, gaudoma ne itin dideliais atstumas derėtų rinktis storesnį valą. Tačiau jei norima pasiekti didesnį atstumą ir nėra pernelyg daug kliuvinių, tuomet rinktis reikėtų plonesnį valą. Taip pat monofilamentinis valas gali būti bespalvis ir ryškios spalvos. Ryškus valas bus geriau matomas nakties metu. Valas gali būti konusinis, tai reiškia, kad po truputi valas išstorėja. Tokio tipo valai naudojami atlaikyti pirminę jėgą metimo metu, vadinami „Shock leader“. Kalbant apie pavadėlius, galima rinktis jau surištus arba rišti pačiam. Pinto pavadėlinio valo yra keletas rūšių. Šis gali būti dengtas ir be dangos. Gali skirtis storiai, spalva, kietumas. Kokį pasirinkti valą pavadėliams lems dugno kietumas, naudojamų sistemų tipai. Visus reikiamus komponentus surišti pavadėlius rasite mūsų parduotuvėse, bei kaip tinkamai surišti pavadėlius patarimo visada sulauksite iš mūsų specialistų.

Aktyvūs filtrai

Valas Korda Zig Line
Yra
Pagrindinis

Valas Korda Zig Line

Korda
KZIG11
8,99 EUR
"Korda Zig Line" neskestantis valas turi žalią atspalvį , idealiai tinkantį kamufliažui . Naudojamas "Zig" sistemai .
Monofilamentinis Valas Pb...
Yra
Pagrindinis

Monofilamentinis Valas Pb Products Control Mono

PB Products
10998
27,49 EUR
"Control mono" yra minkštas, elastingas, greitai skęstantis valas, pasižymintis dideliu stiprumu. Dengtas silikono danga, kurios dėka padidėja metimo atstumas.
Pavadėlis Pb Products...
Yra
Pagrindinis

Pavadėlis Pb Products Armabraid 25LB

PB Products
10092
14,49 EUR
Minkštas be dangos, neįtikėtinai stiprus, patvarus ir greitai skęstantis pintas valas pavadėliams.
Pintas Valas Korda Marker...
Yra
Pagrindinis

Pintas Valas Korda Marker Braid

Korda
KMAB
39,99 EUR
"Korda marker braid" mažo skersmens pintas valas puikiai tinka tolimam metimui, didelis mazgo tvirtumas ir praktiškai visiškai netamprus. 
Pintas Valas Korda Spod Braid
Yra
Pagrindinis

Pintas Valas Korda Spod Braid

Korda
KSPB
39,99 EUR
"Korda Spod Braid" mažo skersmens pintas valas puikiai tinka tolimam metimui, didelis mazgo tvirtumas ir praktiškai visiškai netamprus. 
Monofilamentinis Valas...
Yra
Pagrindinis

Monofilamentinis Valas Trabucco XPS Longcast Fluo

Trabucco
053-49-200
29,99 EUR
Produktas priklauso valų kategorijai, kurie dėl specialaus apdorojimo silikonu pasižymi išskirtiniu minkštumu ir ypatingu glotnumu, beveik šilkiniu, kurio dėka padidėja metimo atstumas.
Rodoma 1-24 iš 72 prekės(-ių)
Prekė įtraukta į palyginimų sąrašą

Norėdami toliau naršyti svetainėje krante.lt, sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis: Sužinokite daugiau