Svareliai

Svareliai žūklėje naudojami, kad pasiekti norimą atstumą bei tam, kad valas būtų pakankamai įtemptas ir tinkamai reaguotų į žuvies kibimą. Svarelių yra įvairių formų ir svorių. Kokią formą rinktis priklausys nuo dugno (minkštas ar kietas), jei dugnas labai dumblėtas derėtų naudoti plokščios formos svarelį, kad šis mažiau smigtų į dugną. Taip pat forma priklausys nuo norimo pasiekti atstumo, jei atstumas didesnis reikėtų rinktis „lašo“ formos svarelius, kurie dėka aerodinaminių savybių skris toliau. Renkantis svorį reikia atsižvelgti į meškerės parametrus, kad pernelyg neperkrauti, nes uždėjus per sunkų svarelį didelė tikimybė sulaužyti meškerykotį. Kitas aspektas – norimas pasiekti atstumas, kuo sunkesnis svarelis tuo toliau bus galima užmesti. Taip pat reikia atsižvelgti į oro sąlygas, jei didelis vėjas, tuomet reikalingas sunkesnis svarelis, kad „pramušti“ vėjo pasipriešinimą.

Aktyvūs filtrai

Svarelis Korda Distance...
Yra
Pagrindinis

Svarelis Korda Distance Casting Lead

Korda
DCS
2,69 EUR
Svareliai "Korda Distance Casting Lead" pagaminti taip, kad būtų užtikrinta optimali aerodinamika ir maksimalus metimo diapazonas.
Svarelis Korda Tournament...
Yra
Pagrindinis

Svarelis Korda Tournament Casting Lead

Korda
TCS
2,89 EUR
Svareliai "Korda Tournament Casting Lead" pagaminti taip, kad būtų užtikrinta optimali aerodinamika ir maksimalus metimo diapazonas.
Svarelis Korda Skyline In...
Yra
Pagrindinis

Svarelis Korda Skyline In Line Lead

Korda
SLI
2,09 EUR
Svareliai "Korda Skyline In Line Lead" pagaminti taip, kad būtų užtikrinta optimali aerodinamika ir maksimalus metimo diapazonas.
Svarelis PB Products Swivel...
Yra
Pagrindinis

Svarelis PB Products Swivel Pear

PB Products
22051
2,39 EUR
„PB Products Swivel Pear“ - puikiai tinka mažam arba vidutinio nuotolio užmetimo diapazonui.
Rodoma 1-24 iš 40 prekės(-ių)
Prekė įtraukta į palyginimų sąrašą

Norėdami toliau naršyti svetainėje krante.lt, sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis: Sužinokite daugiau