Boilių gamybos ingridientai

Boilių (baltyminių kukulių) galima nusipirkti jau paruoštų naudoti, tačiau jei norite patys pasigaminti boilius jums reikės nemažai ingredientų. Boiliams gaminti yra jau paruoštų „Base mix“, kurie yra pagrindas gamyboje. Taip pat vienas iš svarbiausių ingredientų yra žuvies miltai. Į boilių mišinius galima naudoti įvairiausių sausų papildų, kurie papildys jūsų boilius. Taip pat yra esencijos/koncentruoti skysti papildai, kurie suteikia boiliams vienokį ar kitokį kvapą bei skonį. Kad pagaminti boiliai greitai nesugestu rekomenduojama naudoti specialius konservantus, kurie prailgina galiojimo laiką. Boiliams gaminti taip pat reikalinga boilių lentą, arba boilių gaminimo mašina. Gaminant galima rinktis kokio dydžio kukulius norėsite pasidaryti. Galima pasigaminti visų rūšių boilius („Pop ups“, „wafters“, „Hook baits“, šeriminius, greitai tirpstančius). Gaminant vienus ar kitus boilius reikia atsižvelgti į ingredientus ir rinktis juos pagal paskirtį. Kokius ingredientus išsirinkti visada padės mūsų specialistai.

Aktyvūs filtrai

Esencija CC Moore Ultra...
Yra
Pagrindinis

Esencija CC Moore Ultra Banana Essence

CC MOORE
92549
12,99 EUR
"CC Moore Ultra Banana Essence" stiprus esterių skonis. Puikiai dera su daugeliu skonių. Tinka boilių gamybai.
Ekstraktas "Asafoetida"...
Yra
Pagrindinis

Ekstraktas "Asafoetida" FeedStimulants Asafoetida Oleoresin

FeedStimulants
FDS027
10,49 EUR
Grynas ir natūralus, žmonių maistui tinkamas produktas, be jokių dirbtinių ingredientų. Asafoetida auginama daugiausia Indijoje ir yra paprastai žinoma kaip dievų ar velnių maistas.
Skystas Papildas...
Yra
Pagrindinis

Skystas Papildas FeedStimulants Liquid Enzyme Treated Yeast

FeedStimulants
FDS604
16,99 EUR
"Liquid Enzyme Treated Yeast" tai sustiprintos į pastą panašios skystos mielės, veikiančios kaip labai stiprus apetito stimuliatorius, turintis daug vitamino B komplekso ir turintis daug baltymų, laisvųjų amino rūgščių, nukleotidų, polipeptidų ir mikroelementų.
Skystas Papildas...
Yra
Pagrindinis

Skystas Papildas FeedStimulants Liquid Oyster Extract

FeedStimulants
FDS605
8,99 EUR
"Liquid Oyster Extract" yra skystas austrių ekstraktas labai stimuliuojantis jauko ingredientus, puikiai tinkantis visiems karpių masalams. Šis produktas yra tirštas skystis, kurį sudaro ne mažiau kaip 30% vandenyje tirpaus gryno austrių ekstrakto.
Skystas Papildas...
Yra
Pagrindinis

Skystas Papildas FeedStimulants Liquid Glycerine

FeedStimulants
FDS606
5,99 EUR
"Liquid Glycerine" yra skystas glicerinas. Tai skaidri, saldi sirupo medžiaga. Dažnai naudojamas boilių gamybai, mirkymui bei unikaliems skoniams gaminti. Ši glicerino versija yra labai tiršta, neskiesta vandeniu. Šio produkto klampumas suteiks masalui tvirtumą.
Rodoma 1-24 iš 90 prekės(-ių)
Prekė įtraukta į palyginimų sąrašą

Norėdami toliau naršyti svetainėje krante.lt, sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis: Sužinokite daugiau