Naujos prekės

Šeriminiai Boiliai Nashbait...
 • Nauja
Yra
Pagrindinis

Šeriminiai Boiliai Nashbait Instant Action Monster Crab 18mm

Nash
B3340
48,99 EUR
„Nashbait Instant Action Monster Crab“ - boiliai pagaminti iš aukščiausios kokybės medžiagų. Puikiai tinka jaukinti dideliais kiekiais, jaučiamas krabų aromatas, kuris puikiai vilioja karpius. Perkant dvi pakuotes, trečia - dovanų!
Šaltkrepšis Trakker Nxg... Šaltkrepšis Trakker Nxg... 2
 • Nauja
Yra
Pagrindinis

Šaltkrepšis Trakker Nxg Bait Bag

Trakker
204700
42,99 EUR
„Trakker Nxg Bait Bag“ - šaltkrepšis turintis šešias nepralaidžias šilumai erdves. Puikiai tinka jūsų masalams apsaugoti nuo šilumos. Lengvai valomas. Su tinkline puse ir užsegama priekine kišene, tai leidžia saugiai laikyti papildomus daiktus, tokius kaip PVA gaminiai ir kiti smulkūs daiktai. Pagamintas iš 600 denų poliesterio, turi neoprenu padengtas...
 • Nauja
Yra
Pagrindinis

0,00 EUR
Plaukiantys Boiliai Deepex...
 • Nauja
Yra
Pagrindinis

Plaukiantys Boiliai Deepex Stipri Trauka

Deepex
her11
4,60 EUR
„Deepex Stipri Trauka“ - labai pludrūs, purpurinės spalvos, prisodrinti skystaisiais atraktantais, betainu, minaminu, kvapniais aliejais, baltyminiais papildais. Puikus masalas karpių žuklėje. Kibūs visą žūklės sezoną.
Plaukiantys Boiliai Deepex...
 • Nauja
Yra
Pagrindinis

Plaukiantys Boiliai Deepex Ultra Vaisius

Deepex
10B10
4,60 EUR
„Deepex Ultra Vaisius“ - boiliai turi didelį kiekį skystų apetitą skatinančių priedų, stiprų aromatą, greitai aptinkami žuvų. Boiliai veriami tiesiai ant kabliuko arba prie jo pritvirtinto plauko. Tinka žvejoti visas karpines žuvis.
Plaukiantys Boiliai Deepex...
 • Nauja
Yra
Pagrindinis

Plaukiantys Boiliai Deepex Persikas Abrikosas

Deepex
her13
4,60 EUR
„Deepex Persikas Abrikosas“ - labai pludrūs, aukso spalvos, prisodrinti skystaisiais atraktantais, betainu, minaminu, eteriniais persiko ir abrikoso aliejais, baltyminiais papildais. Puikus masalas karpių žuklėje. Kibūs visą žūklės sezoną.
Užuovėja Korum Day Shelter...
 • Nauja
Yra
Pagrindinis

Užuovėja Korum Day Shelter Lite

Korum
K0370003
119,99 EUR
„Korum Day Shelter Lite“ - puikus gamintojo sprendimas apsisaugoti nuo vėjo. Pasižymi itin lengva ir patogia konstrukcija, labai kompaktiškai susipakuoja. Unikali forma suteikia daug erdvės.
Šeriminiai Boiliai Deepex...
 • Nauja
Yra
Pagrindinis

Šeriminiai Boiliai Deepex Vanilė 18mm

Deepex
BK1802
6,54 EUR
„Deepex Vanilė“ gaminami iš augalinės kilmės baltymų, pieno baltymų, kiaušinio produkto baltymų, ir skystųjų priedų, vanilės aromato. Naudojami pastoviam karpių žūklavietės jaukinimui. Taip pat gali būti naudojami kaip kablio masalas.
Plaukiantys Boiliai Deepex...
 • Nauja
Yra
Pagrindinis

Plaukiantys Boiliai Deepex Bananas Egzotiniai Vaisiai Pop Ups 2 IN 1

Deepex
her15
5,40 EUR
„Deepex Bananas Egzotiniai Vaisiai Pop Ups 2 IN 1“ - aukštos kokybės plaukiantys boiliai, labai pludrūs, dviejų spalvų, prisodrinti skystaisiais atraktantais, betainu, minamino, banano ir egzotinių vaisių aromatais, baltyminiais papildais. Puikus masalas karpių žuklėje. Kibūs visą žūklės sezoną.
Dangtis Trakker Armolife...
 • Nauja
Yra
Pagrindinis

Dangtis Trakker Armolife Cookset Lid

Trakker
12,99 EUR
Dangtis, puikiai derantis prie „Armolife Marble Cookset Saucepan“ asortimento. Pagaminta iš stiklo, atsparaus aukštai temperatūrai, apdaila su silikoniniais kraštais ir nešylančia rankena. Šio produkto dėka patiekalus prie vandens galite paruošti daug efektyviau.
Svėrimo Maišas Korum... Svėrimo Maišas Korum... 2
 • Nauja
Yra
Pagrindinis

Svėrimo Maišas Korum Compact Recovery Sling

Korum
K0290032
22,99 EUR
„Korum Compact Recovery Sling“ svėrimo maišas yra ypač patogus, leidžiantis trumpam išlaikyti žuvis saugioje aplinkoje. Plūduriuojančios pagalbinės priemonės ir latekso tinklelis palaiko viso maišo rėmą, kad nebūtų pažeista viduje esanti žuvis. Likusi dalis yra pagaminta iš ypač minkštos tinklinės medžiagos, todėl ji yra ypač tinkama žuvims sverti.
Kamštiniai Kamuoliukai...
 • Nauja
Yra
Pagrindinis

Kamštiniai Kamuoliukai FeedStimulants Cork Balls 8mm

FeedStimulants
FDS40
2,99 EUR
Natūralūs kamštiniai kamuoliukai, skirti plaukiantiems boiliams gaminti. Karpiams bus labai sunku atsispirti, nes šis gaminys yra vienodos konsistencijos, spalvos bei skonio kaip ir natūralūs dugno elementai.
Žirklės Avid Titanium Braid...
 • Nauja
Yra
Pagrindinis

Žirklės Avid Titanium Braid Scissors

Avid
A0590001
5,99 EUR
„Avid Titanium Braid Scissors“ - aštrios ir patvarios žirklės, padengtos titanu, šios žirklės lengvai perkirps pintą valą ar kitą bet kokį valą. Komplekte pridedama ašmenų apsaugą, kuri užtikrins ilgesnį aštrumą ir apsaugą nuo susižeidimų.
Krepšys Nash Subterfuge... Krepšys Nash Subterfuge... 2
 • Nauja
Yra
Pagrindinis

Krepšys Nash Subterfuge Work Box

Nash
T3617
51,99 EUR
„Nash Subterfuge Work Box“ - vienas iš visų laikų populiariausių „Nash“ krepšių su atnaujintomis funkcijomis. Jame yra skyriai pavadėliams, PVA ruošiniams, vieta mažesnėms dėžutėms. Centrinėje pertvaroje yra 15 tinklinių kišenių, kad būtų galima sudėti visas reikiamas smulkmenas.
Pagalvė Avid Comfort Pillow XL Pagalvė Avid Comfort Pillow XL 2
 • Nauja
Yra
Pagrindinis

Pagalvė Avid Comfort Pillow XL

Avid
A0450010
29,99 EUR
Komfortiškos pagalvės pasižymi patogia ir minkšta vilna iš vienos pusės ir itin minkštu poliesteriu kitoje pusėje. Nusiima išorinis užvalkalas, tad galima lengvai plauti ir valyti.
Stalas Avid Double Decker... Stalas Avid Double Decker... 2
 • Nauja
Yra
Pagrindinis

Stalas Avid Double Decker Bivvy Table

Avid
A0430045
99,99 EUR
„Double Decker Bivvy“ stalas yra pirmasis tokio tipo stalas, kurio pakopos puikiai tinka visiems jūsų daiktams. Stalas turi dvi pakopas, taigi galėsite daug daiktų susidėti vienoje vietoje. Viršutinėje pakopoje yra atraminė juosta, kurią galima naudoti norint planšetinį kompiuterį ar telefoną laikyti idealioje padėtyje, kad galėtumėte žiūrėti vaizdo įrašą...
Plaukiantys Boiliai Renmar...
 • Nauja
Yra
Pagrindinis

Plaukiantys Boiliai Renmar Baits Citrus Pop Ups

Renmar baits
PCIT16
5,00 EUR
Dėl gamyboje panaudoto dalies bazinio mix-o, skystųjų priedų ir natūraliųjų tirpiųjų ekstraktų šie plaukiantys masalai yra panašūs į pašarą bei vandenyje skleidžia maisto „signalą“, išlieka karpiui „patrauklūs“. Geresni rezultatai pasiekiami naudojant su boilie dipu, tačiau tai nėra taisyklė.
Šeriminiai Boiliai Renmar...
 • Nauja
Yra
Pagrindinis

Šeriminiai Boiliai Renmar Baits Foodie Soluble Boilies 20mm 1kg

Renmar baits
BSFOO
10,00 EUR
„Renmar Baits Foodie Soluble Boilies“ - visiškai unikalus produktas ir neturintis analogų rinkoje dėl gamybos technologijos. Tai greitai tirpstantis boilis, truputį „žuvinio“ bazinio mišinio, puikiai įsisavinamas, labai atraktyvus ir greitai „dirbantis”. Sudėtyje yra žuvies miltai, proteinai, jūros gėrybių ekstraktai, kepenų ekstraktas ir kt. Šie boiliai...
Rodoma 1-24 iš 211 prekės(-ių)
Prekė įtraukta į palyginimų sąrašą

Norėdami toliau naršyti svetainėje krante.lt, sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis: Sužinokite daugiau