Skystas Papildas Dynamite Baits Evolution Oil -...
  Skystas Papildas Dynamite Baits Evolution Oil - Citrus - 300ml

  Skystas Papildas Dynamite Baits Evolution Oil - Citrus - 300ml

  DY1231
  8,49 €
  Su mokesčiais
  Preliminari mėnesinė įmoka nuo 2.89€
  Greitas pristatymas

  "Dynamite Baits Evolution Oil - Citrus - 300ml" - meškeriotojai, norintys patobulinti savo žvejybos patirtį, gali pasikliauti ryškaus citrusinio skonio "Dynamite Baits Evolution Oil". Šis skystas masalo priedas sukurtas taip, kad išnaudotų citrusinių vaisių skonį, sukurtų viliojantį aromatą ir skonį, galintį pritraukti įvairių rūšių žuvų.

  Panaši prekė mūsų parduotuvėje: https://krante.lt/lt/skystieji-papildai/4112-skystas-papildas-dynamite-baits-evolution-oil-smoked-salmon-300ml.html

   
  • "Dynamite Baits Evolution Oil - Citrus - 300ml": "Dynamite Baits Evolution Oil - Citrus" yra aukščiausios kokybės skystas masalo bei jauko stipriklis, sukurtas padidinti jūsų masalo ar jauko patrauklumą. Citrusiniai vaisiai, pasižymintys ryškiu ir gaiviu kvapu, yra žinomi kaip veiksmingas įvairių žuvų pritraukėjas.
  • Kaip tai veikia: Šis aliejus suteikia gaivinantį citrusinių vaisių aromatą ir skonį. Citrusiniai kvapai natūraliai patinka žuvims. Nesvarbu, ar taikotės į karpius ar kitas rūšis, šis citrusinių vaisių aliejus gali padėti sukurti kvapų pėdsaką, kuris vilioja žuvis.
  • Paprastas pritaikymas: naudoti „Evolution Oil“ – citrusinių vaisių yra nesudėtinga. Prieš užmesdami, užpilkite jo ant masalo ar jauko. Aliejus gerai prilimpa prie daugelio masalų tipų, užtikrindamas laipsnišką viliojančio citrusinių vaisių kvapo išsiskyrimą vandenyje.
  • Universalus naudojimas: šis citrusinių vaisių aliejus puikiai tinka žvejybai gėlame vandenyje, jį galima naudoti įvairiuose žvejybos scenarijuose. Tinkamas naudoti tiek komerciniuose tiek laukiniuose ežeruose.
  • Patogus buteliuko dydis: 300 ml butelis yra kompaktiškas ir lengvai nešiojamas žvejybos reikmenų krepšyje. Jame gausu aliejaus daugybei žvejybos seansų, todėl visada būsite pasiruošę padidinti savo masalo patrauklumą.
  • Pasitikėjimas savo masalu: Pasitikėjimas savo masalu yra būtinas norint sėkmingai žvejoti. Naudodami patikrintą atraktantą, pvz., "Citrus Evolution Oil", galite užtikrinti, kad pasirinkote tinkamą papildą.
  • Padidinkite sugavimo rodiklį: Šio aliejaus sukurtas gaivus citrusinių vaisių kvapo ir skonio pėdsakas padidina tikimybę, kad netoliese esančios žuvys aptiks jūsų masalą. Tai gali lemti daugiau kibimų ir sėkmingesnę žūklę.
  • Netirpdo PVA
  Skysčių tipai
  Aliejai
  Atsiliepimų kol kas nėra, prisijunkite ir parašykite savo nuomonę apie šią prekę

  Jums taip pat gali patikti

  Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko:

  16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

  Prekė įtrauką į patinkančių prekių sąrašą
  Prekė įtraukta į palyginimų sąrašą