Priedai

Priedai aksesuarų kategorijose tai įvairūs valų skandikliai, naudojami prispausti valą prie dugno ir taip išvengti valo nešimo į šonus, antpirščiai, kurie apsaugos pirštą metimo metu, kabliukų galandimo įrankiai, kurių dėka galėsite atkurti kabliuko aštrumą šiam atbukus, skysčiai valams, kad šie geriau slystų ir ilgiau tarnautų, pavadėlių laikikliai - ypač patogus sprendimas pasiruošti permetimui – pavadėlius su jau paruoštais masalais galima pakabinti ant tokio laikiklio ir greitai pakeičiant permesti. Šiai kategorijai priskiriami ir termometrai, kurie ne tik matuoja vandens temperatūra, tačiau ir gylį. Konsultaciją dėl jus dominančių priedų visada suteiks mūsų specialistai.

Aktyvūs filtrai

Žiūronai Trakker Optics... Žiūronai Trakker Optics... 2
Yra
Pagrindinis

Žiūronai Trakker Optics 10x42 Binoculars

Trakker
210095
109,99 EUR
Trakker Optics 10x42 Binoculars kompaktiški ir lengvi žiūronai. Dengti lęšiai pagerina šviesos pralaidumą ir suteikia aiškumo bei ryškumo. Tvirtas rėmas padengtas tekstūruota guma, kad būtų užtikrintas patikimas sukibimas. Žiūronai turi didelį centrinį fokusavimo ratą kurį lengva pasukti net mūvint pirštines. „Twist-and-click“ guminiai akių padeliai...
Skystis Valui Carp´R´Us...
Yra
Pagrindinis

Skystis Valui Carp´R´Us Liquid Horizon 20ml

Carp R Us
CRU900601
6,99 EUR
„Carp´R´Us Liquid Horizon“ – skystis skirtas naudoti tiesiai ant ritės valo. Suteikia apsaugą nuo UV spindulių, senėjimo, išdžiūvimo, padidina atsparumą trinčiai. Tinka monofilamentiniui valui bei pintam. Tiesiog užlašinkite kelis lašus skysčio tiesiai ant ritės valo.
Ritinėliai Pavadėliams...
Yra
Pagrindinis

Ritinėliai Pavadėliams Korda Rig Spools

Korda
KBOX17
6,99 EUR
„Korda Rig Spools“ - pavadėliams laikyti ritinėliai iš putplasčio. Jie pagaminti iš didelio tankio putplasčio, todėl kablys gali būti įstumtas į ritę, o kitas galas yra užfiksuojamas su fiksatoriumi (po 12 kiekvienoje pakuotėje). Kiekvienoje „Rig Spool“ patogiai telpa iki 6 pavadėlių. Smeigtukai yra talpykloje, kuri tvarkingai telpa į ritinio centrą.
Žiūronas Trakker Optics... Žiūronas Trakker Optics... 2
Yra
Pagrindinis

Žiūronas Trakker Optics Monocular 10x42

Trakker
210097
69,99 EUR
„Trakker Optics Monocular 10x42“ – žiūronas su 10 kartų optiniu priartinimu, užtikrinančiu išskirtinį aiškumą per atstumą, „Optics Monocular 10 × 42“ yra ypač svarbi priemonė, norint stebėti tolimą atstumą. 42 mm skersmens daugiasluoksnės dangos objektyvas leidžia šviesai prasiskverbti į okuliarą, kad būtų užtikrintas didesnis matymo laukas, o tai ypač...
Rodoma 1-24 iš 32 prekės(-ių)
Prekė įtraukta į palyginimų sąrašą

Norėdami toliau naršyti svetainėje krante.lt, sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis: Sužinokite daugiau