Top Mix Aqua Nitro Boost Gel - Sweet Mango...
  Top Mix Aqua Nitro Boost Gel - Sweet Mango Skystas Papildas

  Top Mix Aqua Nitro Boost Gel - Sweet Mango Skystas Papildas

  TM115
  6,99 €
  Su mokesčiais
  Preliminari mėnesinė įmoka nuo 2.38€
  Greitas pristatymas

  "Top Mix Aqua Nitro Boost Gel - Sweet Mango" - meškeriotojai jau seniai pripažino, kad žuvies pritraukimas priklauso ne tik nuo masalo vizualinio patrauklumo, bet ir nuo kvapo bei skonio. "Sweet Mango Top Mix Aqua Nitro Boost" yra šio įsitikinimo įrodymas. Šis skystas masalo priedas suteikia masalui dar daugiau patrauklumo, sukurdamas signalą žuvims maitintis.

  Panaši prekė mūsų parduotuvėje: https://krante.lt/lt/skystieji-papildai/4498-skystas-papildas-top-mix-aqua-nitro-boost-gel-strawberry.html

   
  • Nenumaldomas skonis: Saldus mangas yra šio skysto priedo įkvėpimo šaltinis. Jis suteikia puikų vaisių aromatą ir skonį, kuris žuvims atrodo nenugalimas. Aromatas imituoja natūralius kvapus, kuriais minta žuvys, efektyviai priviliodamas jas į jaukinimo vietą.
  • Universalus pritaikymas: "Top Mix Aqua Nitro Boost Gel – Sweet Mango" galima naudoti įvairiais būdais. Meškeriotojai gali juo mirkyti masalus, padidindami jų patrauklumą. Jis taip pat gali būti maišomas su sausu jauku, peletėmis ar "spod" mišiniais, suteikiant jiems viliojančio mango kvapo. Šis universalumas leidžia žvejams pritaikyti savo požiūrį pagal žuvies tipą ir žvejybos sąlygas.
  • Ilgalaikis poveikis: Vienas iš pagrindinių šio skysto priedo privalumų yra ilgalaikis poveikis. Net ir panardintas į vandenį, jis ir toliau skleidžia saldų mango kvapą, sukurdamas koncentruotą žuvų traukos zoną. Šis nuolatinis žavesys žymiai padidina sėkmingo sugavimo tikimybę, ypač ilgos žvejybos metu.
  • Moksliškai sukurta: "Top Mix Aqua Nitro Boost Gel" – saldus mango yra ne tik skonio reikalas; tai patikrinta formulė. Formulė yra kruopščiai sukurta taip, kad lėtai ir efektyviai pasiskirstytų vandenyje, užtikrinant, kad kvapas išliktų, nuolat traukdamas žuvis į jaukinimo vietą. Šis mokslinis požiūris išskiria jį iš įprastų jauko priedų.
  • Universalus ir efektyvus: žuvis traukia "Top Mix Aqua Nitro Boost Gel – Sweet Mango" dėl universalumo ir įrodyto efektyvumo. Nesvarbu, ar žvejojate gėlame ar sūriame vandenyje, šis skystas priedas gali pakeisti žvejybą. Jis patinka įvairioms žuvų rūšims, todėl tai vertingas priedas, siekiantiems padidinti sėkmingo sugavimo galimybes.
  Kiekis (ml)
  110 ml
  Skysčių tipai
  Boosteriai
  Atsiliepimų kol kas nėra, prisijunkite ir parašykite savo nuomonę apie šią prekę

  Jums taip pat gali patikti

  Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko:

  16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

  Prekė įtrauką į patinkančių prekių sąrašą
  Prekė įtraukta į palyginimų sąrašą