Top Mix Aqua Nitro Boost Gel - Strawberry...
  Top Mix Aqua Nitro Boost Gel - Strawberry Skystas Papildas

  Top Mix Aqua Nitro Boost Gel - Strawberry Skystas Papildas

  TM112
  6,99 €
  Su mokesčiais
  Preliminari mėnesinė įmoka nuo 2.38€
  Greitas pristatymas

  "Top Mix Aqua Nitro Boost Gel - Strawberry" - meškeriotojai jau seniai žino, kad žuvies uoslė ir skonis vaidina lemiamą vaidmenį pritraukiant jas. Braškių skonio „Top Mix Aqua Nitro Boost Gel“ sukurtas taip, kad sustiprintų šiuos jutimo veiksnius, todėl tai yra vertinga priemonė žvejams, norintiems padidinti savo sugavimo rodiklius.

  Panaši prekė mūsų parduotuvėje: https://krante.lt/lt/skystieji-papildai/4499-top-mix-aqua-nitro-boost-gel-sweet-mango-skystas-papildas-.html

   
  • Nenumaldomas skonis: Saldus ir viliojantis braškių kvapas yra mėgstamas aromatas žuvims, kuris yra šio skysto priedo įkvėpimo šaltinis. Braškių skonis suteikia viliojantį kvapą ir skonį, kuris žuvims yra nenugalimas. Jis imituoja natūralų žuvų maisto šaltinį, efektyviai priviliodamas jas į jaukinimo vietą.
  • Universalus pritaikymas: "Top Mix Aqua Nitro Boost Gel –  Strawberry" galima naudoti įvairiais būdais. Meškeriotojai gali juo mirkyti masalus, padidindami jų patrauklumą. Jis taip pat gali būti maišomas su sausu jauku, peletėmis ar "spod" mišiniais, suteikiant jiems viliojanti braškių kvapą. Šis universalumas leidžia žvejams pritaikyti savo požiūrį pagal žuvies tipą ir žvejybos sąlygas.
   Ilgalaikis poveikis: Vienas iš pagrindinių šio skysto priedo privalumų yra ilgalaikis poveikis. Net ir panardintas į vandenį, jis ir toliau skleidžia braškių kvapą, sukurdamas koncentruotą žuvų traukos zoną. Šis nuolatinis žavesys žymiai padidina sėkmingo sugavimo tikimybę, ypač ilgos žvejybos metu.
   Moksliškai sukurta: "Top Mix Aqua Nitro Boost Gel" –  Strawberry" yra ne tik skonio reikalas; tai patikrinta formulė. Formulė yra kruopščiai sukurta taip, kad lėtai ir efektyviai pasiskirstytų vandenyje, užtikrinant, kad kvapas išliktų, nuolat traukdamas žuvis į jaukinimo vietą. Šis mokslinis požiūris išskiria jį iš įprastų jauko priedų.
   Universalus ir efektyvus: žuvis traukia "Top Mix Aqua Nitro Boost Gel –  Strawberry" dėl universalumo ir įrodyto efektyvumo. Nesvarbu, ar žvejojate gėlame ar sūriame vandenyje, šis skystas priedas gali pakeisti žvejybą. Jis patinka įvairioms žuvų rūšims, todėl tai vertingas priedas, siekiantiems padidinti sėkmingo sugavimo galimybes.
  Kiekis (ml)
  110 ml
  Skysčių tipai
  Boosteriai
  Atsiliepimų kol kas nėra, prisijunkite ir parašykite savo nuomonę apie šią prekę

  Jums taip pat gali patikti

  Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko:

  16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

  Prekė įtrauką į patinkančių prekių sąrašą
  Prekė įtraukta į palyginimų sąrašą