Sausas Jaukas Dynamite Baits Marine Halibut...
Sausas Jaukas Dynamite Baits Marine Halibut Groundbait 1kg

Sausas Jaukas Dynamite Baits Marine Halibut Groundbait 1kg

DY013
7,50 €
Su mokesčiais
Preliminari mėnesinė įmoka nuo 2.55€
Greitas pristatymas

"Dynamite Baits Marine Halibut Groundbait 1kg" - meškeriotojams, ieškantiems didelių ir atsargių žuvų, "Dynamite Baits Marine Halibut Groundbait" yra žūklės sėkmę kuriantis jaukas. Ši 1kg sveriančio jauko pakuotė yra specialiai sukurta karpinės šeimos žuvims.

Panaši prekė mūsų parduotuvėje: https://krante.lt/lt/pagrindinis/4015-sausas-jaukas-dynamite-baits-source-groundbait-900g.html

 
  • "Dynamite Baits Marine Halibut Groundbait 1kg": "Dynamite Baits Marine Halibut Groundbait" yra aukštos kokybės žuvų miltų mišinys, sukurtas didinti nenumaldomą trauką vandenyje. Jis sukurtas taip, kad patiktų karpiams – rūšiai, kuri žinoma dėl savo dydžio ir stiprumo, todėl tai yra mėgstamiausias žvejų taikinys.
  • Žuvies miltų pagrindas: Šio jauko pagrindas yra žuvų miltai – labai efektyvus ir daug baltymų turintis ingredientas, kuriam karpiui sunku atsispirti. Žinoma, kad natūralus žuvų miltų kvapas ir skonis sukelia įvairių rūšių žuvų maitinimosi reakcijas.
  • Universalus naudojimas: šis jaukas tinka visoms karpinėms šeimos žuvims. Dėl savo turtingos sudėtis puikiai tiks karpių, lynų, karosų žūklei.
  • Lengvas paruošimas: Šio jauko paruošimas yra nesudėtingas procesas. Tiesiog sumaišykite jį su vandeniu, kad gautumėte norimą konsistenciją. Galite pritaikyti mišinį pagal savo žvejybos būdą.
  • Ilgalaikis kvapas: Vienas iš gruntinio jauko privalumų yra jo gebėjimas sukurti vandenyje kvapų debesį, kuris gali pritraukti žuvis iš tolo. Šio gaminio žuvų miltų pagrindas užtikrina ilgalaikį viliojančio kvapo sklidimą, todėl padidėja tikimybė prisivilioti žuvis.
  • Pasitikėjimas savo jauku: meškeriotojai žino, kad pasitikėjimas savo jauku yra labai svarbus sėkmei. Naudojant patikrintą ir gerą reputaciją turintį jauką, pvz., "Dynamite Baits Marine Halibut Groundbait", galite būti ramūs, kad pasirinkote tinkamai.
  • Pagerintas sugavimo rodiklis: galingas žuvų miltų kvapas ir skonis, kurį sukuria šis jaukas, gali padidinti jūsų sugavimo rodiklį, todėl jūsų jaukinimo vieta patrauklesnė žuvims. Tai taip pat gali paskatinti juos pasilikti jūsų pasirinktoje jaukinimo vietoje ilgesniam laikui.
Pakuotės svoris (kg)
1 kg
Atsiliepimų kol kas nėra, prisijunkite ir parašykite savo nuomonę apie šią prekę

Jums taip pat gali patikti

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko:

16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Prekė įtrauką į patinkančių prekių sąrašą
Prekė įtraukta į palyginimų sąrašą

Norėdami toliau naršyti svetainėje krante.lt, sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis: Sužinokite daugiau