Top Mix Top Method Feeder Set 3 Šeryklos
  Top Mix Top Method Feeder Set 3 Šeryklos

  Top Mix Top Method Feeder Set 3 Šeryklos

  TM673
  8,49 €
  Su mokesčiais
  Preliminari mėnesinė įmoka nuo 2.89€
  Greitas pristatymas

  "Top Mix Top Method Feeder Set 3" – "mehod feeder" šeryklos, sukurtos tiksliam ir tolimam metimui. Šeryklose sujungiamos visos svarbios savybės. Dėl savo lašo formos konstrukcijos svorio centras pasiskirsto tolygiai, todėl padidėja metimo atstumas ir pasiekiamas aukštas tikslumas. Šerykla turi tris briaunas, iš kurių dvi yra pakreiptos, todėl galima naudoti ir didesnius masalus ar jauko fragmentus.

  Panaši prekė mūsų parduotuvėje: https://krante.lt/lt/jaukinimo-reikmenys/4522-top-mix-top-method-feeder-set-4-seryklos-.html

   

  "Top Mix Top Method Feeder Set 3" – turi tris briaunas, iš kurių dvi yra pakreiptos, todėl galima naudoti ir didesnius masalus. Dėka briaunų konstrukcijos šeryklą galima lengvai pripildyti, ji gerai laiko jauką, o pirmoji briauna žymiai apsaugo nuo pašarų išsibarstymo smūgio metu.  Konstrukcijoje yra skaidrių detalių, kurios vandenyje beveik nematomos, todėl net ir skaidriame vandenyje jos yra nepastebimos žuvims, o tai sumažina jų atsargumą. Šeryklose yra pritvirtinamas vamzdelis, kuris gali padidinti metimo taiklumą ir atstumą. Naudodami silikoninę formelę, kurią galima spausti rankomis, galima formuoti jauką aplink šeryklą. 

  • 3vnt. pakuotėje
  • 1x30g
  • 1x40g
  • 1x50g
  • Pakuotėje formelė
  Atsiliepimų kol kas nėra, prisijunkite ir parašykite savo nuomonę apie šią prekę

  Jums taip pat gali patikti

  16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

  Prekė įtrauką į patinkančių prekių sąrašą
  Prekė įtraukta į palyginimų sąrašą