Šeryklėlė Go Fish Wire Cage Feeder 20g diameter...
  Šeryklėlė Go Fish Wire Cage Feeder 20g diameter 22mm

  Šeryklėlė Go Fish Wire Cage Feeder 20g diameter 22mm

  Go Fish
  GF950
  2,49 €
  Su mokesčiais
  Preliminari mėnesinė įmoka nuo 0.85€
  Greitas pristatymas

  "Go Fish Wire Cage Feeder 20g diameter 22mm" - yra žvejybos priedas, skirtas laikyti jauką ir pritraukti žuvį prie kabliuko. 20 g nurodo svorį, o 22 mm skersmuo nurodo dydį.

   
  • Šeryklos dizainas: pagaminta iš vielos tinklo arba metalo. Ši šerykla saugiai laiko jūsų jauką, leisdama kvapui ir mažoms dalelėms pasklisti vandenyje ir pritraukti žuvis į jūsų žvejybos vietą.
  • Metimas: 20 g svoris užtikrina metimo atstumą ir tikslumą. Tai padeda pristatyti masalą į norimą vietą vandenyje, kur tikitės rasti žuvies.
  • Lengvas jauko įdėjimas: norėdami naudoti šeryklą, paprastai užpildote ją pasirinktu jauku. Tai išlaiko jauką viduje ir leidžia kvapui ištrūkti.
  • Universalumas: šeryklos yra universalios ir gali būti naudojamos įvairiose žvejybos situacijose. Dažniausiai naudojami karpių ir stambiųjų žuvų žvejyboje.
  • Keli dydžiai: šeyklos yra įvairių dydžių ir svorio, kad atitiktų jūsų konkrečius žvejybos poreikius.  20g dydis tinka įvairioms žvejybos sąlygoms.
  • Žuvies pritraukimas: šeryklos konstrukcija siekiama pritraukti žuvis prie jūsų kabliuko, paskleidus kvapą ir mažas masalo daleles į vandenį. Tai gali padidinti jūsų sėkmingos žūklės tikimybę.
  • Paėmimas ir pakartotinis naudojimas: po užmetimo šerykla atsitrenks į dugną. Suvyniojus valą, šeryklą galima paimti ir į ją vėl įdėti jauko kitam užmetimui.
  Atsiliepimų kol kas nėra, prisijunkite ir parašykite savo nuomonę apie šią prekę

  Jums taip pat gali patikti

  Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko:

  16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

  Prekė įtrauką į patinkančių prekių sąrašą
  Prekė įtraukta į palyginimų sąrašą