• Nauja
Top Mix Top Method Feeder Mould Šeryklos Formelė
Top Mix Top Method Feeder Mould Šeryklos Formelė

Top Mix Top Method Feeder Mould Šeryklos Formelė

TM678
2,19 €
Su mokesčiais
Preliminari mėnesinė įmoka nuo 0.74€
Greitas pristatymas

"Top Mix Top Method Feeder Mould" - šėryklos forma – tai įrenginys, skirtas padėti meškeriotojams paruošti ir formuoti jauką arba jauko mišinį aplink šeryklą. Pati šėrykla – tai specializuotas konteineris, kuriame laikomas jaukas, leidžiantis tiksliai nugabenti jį į žvejybos vietą. Formelė naudojama norint sukurti sandariai supakuotą, vienodą jauko apkrovą aplink šerykla.

Panaši prekė mūsų praduotuvėje: https://krante.lt/lt/jaukinimo-reikmenys/4503-seryklos-formele-top-mix-arrow-flat-xl.html

 
  • Įdėkite jauką: Pirmiausia meškeriotojai paruošia jauką arba jauko mišinį. Vėliau šio įrenginio pagalba jaukas yra formuojamas aplink šeryklą.
  • Užpildykite formą: jauko mišinys dedamas į metodinę tiekimo formą. Forma sukurta taip, kad tvirtai priglustų prie šeryklos.
  • Įdėkite formą: šerykla įkišama į formą, o jauko mišinys pateikiamas šerykloje.
  • Paspauskite ir pateikite: meškeriotojai naudoja formą, kad suspaustų ir sandariai pridėtų jauko mišinį aplink šeryklą. Taip užtikrinama, kad jaukas tvirtai priliptų prie šėryklos.
  • Paleidimas ir užmetimas: kai jaukas yra tvirtai prigludęs šerykloje, šerykla išimama iš formos, o meškeriotojas gali mesti paruoštą kombinaciją į vandenį. Kai šerykla pasiekia vandenį - jaukas po truputį skleidžiasi ir taip vilioja žuvis. 
Atsiliepimų kol kas nėra, prisijunkite ir parašykite savo nuomonę apie šią prekę

Jums taip pat gali patikti

16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Prekė įtrauką į patinkančių prekių sąrašą
Prekė įtraukta į palyginimų sąrašą

Norėdami toliau naršyti svetainėje krante.lt, sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis: Sužinokite daugiau