• −20%
Kanapės Dynamite Baits Frenzied Chilli Hemp...
Kanapės Dynamite Baits Frenzied Chilli Hemp Seed Can 700g

Kanapės Dynamite Baits Frenzied Chilli Hemp Seed Can 700g

DY198
5,59 € 6,99 € -20%
Su mokesčiais
Preliminari mėnesinė įmoka nuo 1.9€
Greitas pristatymas
Iki akcijos pabaigos liko

"Dynamite Baits Frenzied Chilli Hemp Seed Can 700g" - yra populiarus žvejybos jaukas, žinomas dėl savo gebėjimo pritraukti įvairių rūšių žuvis, ypač žvejojant karpius. Šios kanapių sėklos paruoštos naudoti tiesiai iš indelio.

Panaši prekė mūsų parduotuvėje: https://krante.lt/lt/grudiniai-jaukai/4148-kanapes-dynamite-baits-frenzied-chilli-hempseed-can-350g.html

 
  • Aitriųjų kanapių sėklos: Čili kanapių sėklos yra įprastų kanapių sėklų variantas, kuris buvo papildytas čili skoniu ir prieskoniais. Aštrumas kanapių sėkloms suteikia viliojančio kvapo ir skonio, todėl žuvims jos tampa dar patrauklesnės.
  • Atraktantas: Šio jauko čili skonis ir prieskoniai veikia kaip galingi atraktantai, pritraukiantys žuvis į jūsų žvejybos vietą. Pikantiškas kvapas ir skonis gali sudominti įvairias žuvų rūšis, įskaitant karpį, karšį, lyną ar karosą.
  • Daug maistinių medžiagų: Kanapių sėklose natūraliai gausu būtinų maistinių medžiagų, todėl tai yra maistingas ir patrauklus jaukas. Jame yra aliejų ir baltymų, kurie gali būti vertingu maisto šaltiniu žuvims.
  • Universalus naudojimas: čili kanapių sėklas galima naudoti įvairiuose žvejybos scenarijuose. Jos dažniausiai naudojamas kaip palaidas jaukas, maišant su kitomis grūdinėmis kultūromis.
  • Pakuotė: „Frenzied Chilli Hempseed“ būna sandariai uždarytoje skardinėje, kad būtų išsaugotas jų šviežumas ir drėgmė nepaveiktų jauko. 700g. skardinės dydis yra patogus žvejams nešiotis savo reikmenų dėžėse.
  • Karpių žūklė: Šis jauko tipas yra populiarus karpių žvejyboje, kur pateikimas yra būtini norint pasiekti gerų rezultatų.
  • Aštrumas: pridėjus čili skonį tradicinės kanapių sėklos suteikia unikalų poskonį, todėl jos išsiskiria ir potencialiai vilioja žuvis, kurias traukia aštrūs ar kvapnūs jaukai.
  • Pritraukiantis debesis: naudojant kaip birų jauką, čili kanapių sėklos gali sukurti vandenyje patrauklų debesį, pritraukti žuvis į kibimo vietą ir išlaikyti jas aktyvias.
  • Paruošta naudoti tiesiai iš indelio
Atsiliepimų kol kas nėra, prisijunkite ir parašykite savo nuomonę apie šią prekę

Jums taip pat gali patikti

16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Prekė įtrauką į patinkančių prekių sąrašą
Prekė įtraukta į palyginimų sąrašą

Norėdami toliau naršyti svetainėje krante.lt, sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis: Sužinokite daugiau