Top Mix Duplex Wafters N-Butyric & Pineapple...
  Top Mix Duplex Wafters N-Butyric & Pineapple Gaudiminiai Boiliai

  Top Mix Duplex Wafters N-Butyric & Pineapple Gaudiminiai Boiliai

  TM574
  5,99 €
  Su mokesčiais
  Preliminari mėnesinė įmoka nuo 2.04€
  Greitas pristatymas

  "Top Mix Duplex Wafters N-Butyric & Pineapple" - yra specializuoti masalai, skirti imituoti natūralų karpių maisto šaltinį, tuo pačiu suteikiant žvejams išskirtinį pranašumą. Šie "wafter" yra subalansuoti ir gali būti naudojami atsverti kabliuko svorį, sukuriant subalansuotą pateikimą. "N-Butyric" ir ananasų skoniai sustiprina jų patrauklumą karpiams.

  Panaši prekė mūsų parduotuvėje: https://krante.lt/lt/boiliai/4513-gaudiminiai-boiliai-top-mix-duplex-wafters-honey-tigernuts.html

  Skersmuo
  • 8mm
  • 10mm

   
  • "Butyric Acid" – patraukli priemonė: "N-Butyric acid" yra galingas žuvies pritraukiklis, turintis ryškų, stiprų aromatą. Tai organinis junginys, kurio yra kai kuriuose natūraliuose maisto šaltiniuose, kuriais minta karpiai. "N-Butyric acid" kvapas gali pritraukti karpį prie masalo ir padidinti sėkmingo sugavimo tikimybę.
  • Ananasų skonis – pagunda: ananasai yra patrauklus skonis karpiams. Saldus vaisinis ananasų kvapas gali sukelti karpių maitinimosi reakciją. Kartu su "N-Butyric acid" jis sukuria nenugalimą derinį, kuriam karpiams sunku atsispirti.
  • Masalo pateikimas: naudojant „Top Mix Duplex Wafters“, labai svarbu juos pateikti efektyviai. Jie dažnai naudojami kartu su kitais masalais arba atskirai, montuojami ant plauko sistemos.
  • Subalansuotas plūdrumas: Dėl šių "wafters" plūdrumo jie šiek tiek pakeliami nuo ežero dugno ir sukuria natūralų vaizdą. Tai gali būti ypač veiksminga tais atvejais, kai karpiai yra atsargūs.
  • Skonio "atidavimas": šie masalai skirti palaipsniui skleisti savo skonį į vandenį ir sukurti patrauklų kvapų pėdsaką. Šis lėtas procesas skatina karpį domėtis ir maitintis.
  • Laikas: Žinoma, kad karpiai yra aktyvesni tam tikru paros metu. Eksperimentuokite su skirtingu laiku ir oro sąlygomis, kad nustatytumėte, kada karpiai labiausiai reaguoja į "N-Butyric ir Pineapple" derinį.
  Boilių tipas
  Gaudiminiai (Wafters)
  Boilių skersmuo (mm)
  8 mm
  10 mm
  Atsiliepimų kol kas nėra, prisijunkite ir parašykite savo nuomonę apie šią prekę

  Jums taip pat gali patikti

  Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko:

  16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

  Prekė įtrauką į patinkančių prekių sąrašą
  Prekė įtraukta į palyginimų sąrašą