• −20%
Švinai Markeriui Korda Marker Lead Pronged 2oz/3oz
Švinai Markeriui Korda Marker Lead Pronged 2oz/3oz

Švinai Markeriui Korda Marker Lead Pronged 2oz/3oz

ML1
6,39 € 7,99 € -20%
Su mokesčiais
Preliminari mėnesinė įmoka nuo 2.17€
Greitas pristatymas
Iki akcijos pabaigos liko

"Korda Marker Lead Pronged 2oz/3oz" - yra specializuoti žvejybos svareliai, skirti tyrinėti dugną, dažniausiai naudojama karpinėje žūklėje. Korda yra gerai žinomas prekės ženklas žvejybos pramonėje, žinomas dėl savo aukštos kokybės reikmenų ir priedų.

 
  • Svareliai: Korda markerio svareliai yra skirti skenuoti/tyrinėti dugną. Markerio plūdes žvejai naudoja norėdami sudaryti povandeninį reljefą, nustatyti ypatybes ir rasti geriausias žvejybos vietas, o tam reikalingas ir tinkamas svarelis.
  • Dizainas: šie švinai sukurti taip, kad lengvai galėtumėte "jausti" dugną.
  • Svorio parinktys: Korda Marker Lead Pronged yra dviejų svorio variantų: 2 uncijos ir 3 uncijos. Meškeriotojai gali pasirinkti svorį pagal savo specifinius reikalavimus, pavyzdžiui, vandens gylį ir atstumą, kurį reikia užmesti. Pakuotėje 2vnt.
  • Tikslus žemėlapių sudarymas: kai naudojamas su žymeklio plūde, šis svarelis leidžia žvejams tiksliai nustatyti ežero ar upės dugno reljefą. Jausdami bruožus, žvyro juostas, dumblą ar kitas povandenines konstrukcijas, meškeriotojai gali nuspręsti, kur geriau mesti masalus.
  • Aukštos kokybės medžiagos: „Korda“ yra žinoma, kad savo žvejybos reikmenims naudoja aukštos kokybės medžiagas, o „Marker Lead Pronged“ nėra išimtis. Jis sukonstruotas taip, kad atlaikytų žūklės sunkumus įvairiomis sąlygomis.
  • Lengva naudoti: Korda Marker Lead Pronged naudojimas yra paprastas ir patogus, todėl tinka tiek pradedantiesiems, tiek patyrusiems meškeriotojams.
  • Svarbus žemėlapių sudarymui: tikslus povandeninio reljefo žemėlapis yra labai svarbus sėkmingam karpių ir stambiųjų žuvų žvejybai, o markerio svarelis ir apskritai dugno tyrinėjimas yra būtina priemonė tai pasiekti.
  • Apibendrinant galima pasakyti, kad Korda Marker Lead Pronged 2oz/3oz yra specializuotas svarelis, skirtas dugno tyrinėjimui. Jo smaila konstrukcija leidžia meškeriotojams tiksliai pajusti dugno struktūrą, todėl tai yra vertinga priemonė povandeniniam reljefui tirti ir rasti geriausias žvejybos vietas. Įvairios svorio parinktys atitinka įvairias žvejybos sąlygas ir pageidavimus, užtikrinant, kad žvejai galėtų efektyviai panaudoti šią priemonę, kad padidintų sėkmingo sugavimo galimybes.
Atsiliepimų kol kas nėra, prisijunkite ir parašykite savo nuomonę apie šią prekę

Jums taip pat gali patikti

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko:

16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Prekė įtrauką į patinkančių prekių sąrašą
Prekė įtraukta į palyginimų sąrašą

Norėdami toliau naršyti svetainėje krante.lt, sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis: Sužinokite daugiau