• −20%
Gaudiminės Peletės Dynamite Baits Belachan Hook...
Gaudiminės Peletės Dynamite Baits Belachan Hook Pellets 22mm

Gaudiminės Peletės Dynamite Baits Belachan Hook Pellets 22mm

DY806
13,20 € 16,50 € -20%
Su mokesčiais
Preliminari mėnesinė įmoka nuo 4.49€
Greitas pristatymas
Iki akcijos pabaigos liko

"Dynamite Baits Belachan Hook Pellets 22mm" - skęstančios peletės, kurios dažniausiai naudojamos kaip masalas šamų bei karpių žūklėje.

Panaši prekė mūsų parduotuvėje: https://krante.lt/lt/peletes/4126-gaudimines-peletes-dynamite-baits-belachan-hook-pellets-30mm.html

 
  • "Hook pellets": peletės skirtos naudoti kaip masalą. Jos yra patogus ir efektyvus būdas pateikti masalą žuvims, ypač šamams.
  • Belachan skonis: Belachan yra fermentuotų krevečių pasta, žinoma dėl stipraus ir išskirtinio kvapo. Šiose peletėse naudojama Belachan kvapioji medžiaga ypač vilioja žuvį.
  • Atraktantas: "Dynamite Baits Belachan Hook Pellets" esantis Belachan skonis veikia kaip galingas atraktantas, priviliojantis žuvis į jūsų žvejybos zoną. Jis gali būti ypač veiksmingas pritraukiant tokias rūšis kaip šamai.
  • Universalus naudojimas: „Belachan Hook“ peletės yra universalios ir gali būti naudojamos įvairiuose žvejybos scenarijuose, įskaitant šamų žvejybą, kur masalo pateikimas ir patrauklumas yra būtini norint pasiekti sėkmės.
  • Pelečių dydis: Šios peletės yra 22mm dydžio, kurios yra gana didelės ir tinka didesnėms žuvims. Dydžio pasirinkimas gali priklausyti nuo konkrečios žuvies, į kurią taikote, ir jūsų meškeriojimo taktikos.
  • Pateikimas: šį masalą galite naudoti su įvairiomis sistemėlėmis.
  • Pakuotė: „Belachan Hook“ peletės supakuojamos į pakartotinai uždaromus konteinerius, kad būtų išsaugotas jų šviežumas ir drėgmė nepaveiktų masalų. Šią pakuotę žvejams patogu nešiotis savo reikmenų dėžėse.
  • Kibimo strategija: Meškeriotojai dažnai naudoja tokius masalus kartu su kitais masalais, kad sukurtų visapusišką kibimo strategiją, kuri priviliotų žuvis maitintis.

Peletės skersmuo (mm)
22 mm
Atsiliepimų kol kas nėra, prisijunkite ir parašykite savo nuomonę apie šią prekę

Jums taip pat gali patikti

16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Prekė įtrauką į patinkančių prekių sąrašą
Prekė įtraukta į palyginimų sąrašą

Norėdami toliau naršyti svetainėje krante.lt, sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis: Sužinokite daugiau