Plaukiantys Boiliai Mainline High Visual...
  Plaukiantys Boiliai Mainline High Visual Pop-ups CrabIB

  Plaukiantys Boiliai Mainline High Visual Pop-ups CrabIB

  M13042
  12,49 €
  Su mokesčiais
  Preliminari mėnesinė įmoka nuo 4.25€
  Greitas pristatymas

  "Mainline High Visual Pop-ups CrabIB" - yra plaukiantys (pop ups) karpių žvejybos masalai, sukurti taip, kad imituotų krabų kvapą. Šie masalai yra gerai matomi ir skirti patraukti karpių dėmesį, todėl jie yra puikus pasirinkimas karpių žvejams. Kaip ir naudojant bet kurį žvejybos masalą, norint pasiekti geriausių rezultatų, naudojant "Mainline High Visual Pop-ups CrabIB" ar bet kokį kitą masalą karpių žūklei, būtina laikytis gamintojo nurodymų ir rekomendacijų.

  Skersmuo
  • 12mm
  • 15mm

   
  • CrabIB skonis: „CrabIB“ skonis sukurtas taip, kad atkartotų krabų kvapą ir skonį, kuris gali būti ypač patrauklus karpiams. Jis žinomas dėl savo veiksmingumo priviliojant karpį.
  • Didelis matomumas: šie masalai sukurti taip, kad būtų gerai matomi vandenyje, todėl karpiai juos lengvai pastebi. Dėl ryškių ir kontrastingų spalvų jie gali išsiskirti net per atstumą.
  • Plūdrumas: Tokie masalai sukurti taip, kad išliktų plūduriuojantys. Dėl šio plūdrumo jie gali atrodyti patrauklesni ir natūralesni karpiams.
  • Naudojimas: Karpių meškeriotojai paprastai naudoja šiuo masalus ant plauko sistemos.
  • Universalumas: masalai, tokie kaip Mainline High Visual Pop-ups CrabIB, gali būti naudojami įvairiose karpių žvejybos situacijose, įskaitant atskirai arba kartu su kitais masalais.
  Boilių tipas
  Plaukiantys (Pop Ups)
  Atsiliepimų kol kas nėra, prisijunkite ir parašykite savo nuomonę apie šią prekę

  Jums taip pat gali patikti

  Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko:

  16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

  Prekė įtrauką į patinkančių prekių sąrašą
  Prekė įtraukta į palyginimų sąrašą