Shimano Aero BB C5000 Reel Ritė
  Shimano Aero BB C5000 Reel Ritė

  Shimano Aero BB C5000 Reel Ritė

  AEROBBC5000
  94,99 €
  Su mokesčiais
  Preliminari mėnesinė įmoka nuo 8.07€
  Greitas pristatymas

  Shimano Aero BB C5000 Reel" - yra "Feeder" tipo ritė, kurią gamina „Shimano“, gerai žinomas žvejybos reikmenų pramonės prekės ženklas. Ritės yra esminė bet kokios žvejybos sudedamoji dalis, o Shimano Aero BB C5000 sukurta žvejams, ieškantiems aukštos kokybės ritės įvairioms žvejybos reikmėms.

  Panaši prekė mūsų parduotuvėje: https://krante.lt/lt/rites/4529-shimano-aero-bb-4000-reel-rite-.html

   

  Modelis ir dydis: „C5000“ ritės pavadinime nurodo jos dydį. Dydis „C5000“ puikiai tinka gaudant "method feeder".

  „Aero BB“ serija: „Aero BB“ yra „Shimano“ siūlomų ričių serijos dalis. Skirtingos „Shimano“ serijos gali turėti įvairių technologijų, dizaino elementų ir specifikacijų, kad atitiktų skirtingus meškeriotojo poreikius ir pageidavimus.

  Guoliai (BB): Daugiau rutulinių guolių dažnai užtikrina sklandesnį veikimą ir pagerina ritės veikimą. Tikslus rutulinių guolių skaičius gali skirtis priklausomai nuo modelio.

  Sklandus vyniojimas: „Shimano“ ritės yra žinomos dėl savo sklandaus vyniojimo sistemų, kurios leidžia žvejams daryti pastovų spaudimą kovojant su žuvimis. Sklandus vyniojimas yra būtinas norint tinkamai suvaldyti žuvį.

  Valo talpa: „Shimano Aero BB C5000“ valo talpa priklausys nuo pasirinktos ritės modelio. Šis modelis talpina 240m 0.30mm storio valą.

  Perdavimas:  perdavimas nustato greitį, kuriuo valas paimamas. Konkretus C5000 modelio pavaros santykis turės įtakos jo tinkamumui įvairioms žvejybos technikoms, tokioms kaip masalo užmetimas ar ištraukimas.

  Patvarumas: „Shimano“ yra žinomas dėl patvarių ir patikimų žvejybos ričių gamybos.  „Aero BB C5000“ yra pagamintas iš aukštos kokybės medžiagų, kad atlaikytų žvejybos sunkumus.

  Universalumas: šią ritę galima naudoti tiek su teleskopinėmis dugninėmis meškerėmis tiek su dviejų dalių skirtomis "method feeder" meškerėmis.

  „Shimano“ prekės ženklas: „Shimano“ yra žinomas dėl savo naujovių ir įsipareigojimo siekti kokybės žvejybos pramonėje. Daugelis meškeriotojų mėgsta jų rites dėl jų našumo ir ilgaamžiškumo.

  • G Free XT-7 Pagrindinis korpusas
  • 3+1 guoliai
  • KN Hagane pavara
  • ARC šalta kalto aliuminio ritė
  • Nėra papildomo būgno
  • Svoris 305g
  • Santykis 4,7:1
  • Maksimali apkrova 8,5 kg
  • Talpa 0,30 mm - 240 m / 0,35 mm - 175 m
  Guolių skaičius
  3+1
  Ritės stabdis
  Priekinis
  Atsiliepimų kol kas nėra, prisijunkite ir parašykite savo nuomonę apie šią prekę

  Jums taip pat gali patikti

  16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

  Prekė įtrauką į patinkančių prekių sąrašą
  Prekė įtraukta į palyginimų sąrašą