Nash MF60 Indulgence 5 Season Sleep System...
Nash MF60 Indulgence 5 Season Sleep System Compact Miegamoji Sistema

Nash MF60 Indulgence 5 Season Sleep System Compact Miegamoji Sistema

T9450
515,99 €
Su mokesčiais
Preliminari mėnesinė įmoka nuo 17.77€
Greitas pristatymas

"Nash MF60 Indulgence 5 Season Sleep System Compact" - Kompaktiški rėmo matmenys padidina erdvę po nedidelio ploto pastogėmis, tokiomis kaip „Titan Hide“ ir „Hide Camo Pro“, neprarandant apsaugos ir miego kokybės, o visą rėmą dengiantis čiužinys „Compact“ suteikia daugiau vietos nei kitos mažo rėmo miego sistemos.

Panaši prekė mūsų parduotuvėje: https://krante.lt/lt/miegamosios-sistemos/4087-nash-indulgence-mf60-5-season-ss3-miegamoji-sistema-.html

 

5 sezonų įvertinimas: „5 Season“ žymėjimas rodo, kad ši miegojimo sistema tinkama naudoti itin šaltomis sąlygomis, todėl puikiai tinka žvejams, žvejojantiems vėlyvą rudenį.

Kompaktiškas dizainas: nepaisant aukštos izoliacijos ir šilumos, „Nash MF60 Indulgence Compact“ yra gana kompaktiška, todėl ją lengva transportuoti ir laikyti.

Integruota lova ir miegmaišis: ši miego sistema sujungia ir lovą, ir miegmaišį, užtikrindama, kad meškeriotojai turėtų „viskas viename“ sprendimą, leidžiantį išlikti šiltai ir patogiai ilgų žvejybos sesijų metu.

Aukštos kokybės izoliacija: miego sistema sukurta naudojant aukščiausios kokybės izoliacines medžiagas, kad būtų užtikrintas puikus šilumos išsaugojimas ir šaltu oru meškeriotojai sušiltų.

Reguliuojamos kojelės: Miego sistema turi reguliuojamas kojeles, leidžiančias nustatyti lovą patogiame aukštyje ir prisitaikyti prie nelygios žemės.

Komfortas ir palaikymas: „Nash MF60 Indulgence Compact“ suteikia patogų ir palankų miegojimo paviršių, užtikrinantį, kad meškeriotojai galėtų gerai pailsėti net ir ilgų žvejybos sesijų metu.

  • 5 sezonų
  • Paaukštinta pagalvės dalis ir įspaustas Indulgence logotipas
  • Dviejų sluoksnių antklodė su užtrauktuku. Vieno sluoksnio 3 sezonų antklodė suteikia erdvų vasaros komfortą, o antrasis užtrauktukas ant sluoksnio prideda iki 5 sezonų ir ilgiau, kad užtikrintų šilumą
  • Padidintas vyrių mechanizmas su dviem suspaudimo dirželiais plokščiam transportavimui
  • "Camo" tinklelio kišenės vertingiems daiktams abiejose rėmo pusėse
  • Matmenys: 191cm (l) x 75cm (w) x 25cm (h)
Atsiliepimų kol kas nėra, prisijunkite ir parašykite savo nuomonę apie šią prekę

Jums taip pat gali patikti

5 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Prekė įtrauką į patinkančių prekių sąrašą
Prekė įtraukta į palyginimų sąrašą

Norėdami toliau naršyti svetainėje krante.lt, sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis: Sužinokite daugiau