Šeriminiai Smulkinti Boiliai Nash Citruz Flake...
  Šeriminiai Smulkinti Boiliai Nash Citruz Flake Yellow 1kg

  Šeriminiai Smulkinti Boiliai Nash Citruz Flake Yellow 1kg

  B6103
  14,99 €
  Su mokesčiais
  Preliminari mėnesinė įmoka nuo 5.1€
  Greitas pristatymas

  "Nash Citruz Flake" - smulkinti boiliai - gaminami iš cielų boilių juos išvirus, lygiai taip pat, kaip ir boiliai, supakuoti į maišelius. Tada jie perpjaunami per pjaustymo mašiną, kuri gamina du skirtingus elementus – didelį procentą susmulkintų netaisyklingų boilių griežinėlių ir fragmentų, taip pat smulkiai sumaltą trupinių elementą, kuris puikiai sukuria debesį ir akimirksniu suteikia kvapą ir patrauklumą. Vyrauja geltona spalva bei netaisyklingų elementų gausa.

   
  • Smulkūs fragmentai: smulkinti boiliai gaminami iš aukštos kokybės ingredientų, įskaitant žuvies miltus, aliejus ir atraktantus. Jie perdirbami į smulkintus boilius, kuriuos galima lengvai naudoti kaip birų jauką arba dėti į jauko mišinius.
  • Geltona spalva: geltona šio masalo spalva gali būti vizualiai patraukli žuvims, ypač vandenyse, kur veiksmingi geltoni arba šviesūs masalai. Gali išsiskirti vandenyje, pritraukti žuvis į kibimo vietą.
  • Citrusinių vaisių skonis: „Citrus“ produkto pavadinime rodo citrusinių vaisių skonį bei kvapą. Yra žinoma, kad citrusinių vaisių kvapai yra patrauklūs karpiams ir gali padėti pritraukti juos į jūsų žvejybos vietą.
  • Atraktantai: Citrusų geltona spalva paprastai yra užpilama papildomų atraktantų ir skonių, kad būtų patrauklesnė žuvims. Šie priedai gali paskatinti žuvų maitinimąsi ir privilioti jas.
  • Universalus naudojimas: Šis masalas gali būti naudojamas įvairiuose žvejybos scenarijuose, įskaitant karpių, lynų, karšių žvejybą. Jis dažnai naudojamas kaip palaidas jaukas, PVA maišeliuose arba kaip jauko mišinių sudedamoji dalis.
  • Iš anksto supakuota: „Nash Citruz Flake Yellow“ galima įsigyti iš anksto supakuotuose maišeliuose, todėl žvejams patogu transportuoti ir naudoti žvejybos sesijų metu.
  • Patogus vartotojui: naudoti šį jauką yra paprasta ir tinka bet kokio lygio žvejams.
  • Patrauklumas: Šis spalvos, skonio ir atraktantų derinys sukurtas specialiai karpiams, kuriuos, kaip žinoma, traukia įvairūs vaisiniai skoniai ir kvapai.
        Apibendrinant galima teigti, kad "Nash Citruz Flake Yellow" yra universalus ir daug patrauklių medžiagų turintis jaukas, skirtas karpiams ir kitoms stambioms žuvims privilioti. Dėl geltonos spalvos, citrusinių vaisių skonio ir papildomų atraktantų jis yra vertingas pasirinkimas meškeriotojams, norintiems padidinti sėkmingo sugavimo galimybes. Jis gali būti naudojamas įvairiuose žvejybos scenarijuose ir yra veiksmingas jauko pasirinkimas žvejams, kurie taikosi į žuvis įvairiuose vandenyse.
  Pakuotės svoris (kg)
  1 kg
  Atsiliepimų kol kas nėra, prisijunkite ir parašykite savo nuomonę apie šią prekę

  Jums taip pat gali patikti

  Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko:

  16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

  Prekė įtrauką į patinkančių prekių sąrašą
  Prekė įtraukta į palyginimų sąrašą