Kibimo Signalizatoriai Nash Siren R2...
Kibimo Signalizatoriai Nash Siren R2...
Kibimo Signalizatoriai Nash Siren R2 Presentation Set 4 Rod
Kibimo Signalizatoriai Nash Siren R2 Presentation Set 4 Rod
Kibimo Signalizatoriai Nash Siren R2 Presentation Set 4 Rod

Kibimo Signalizatoriai Nash Siren R2 Presentation Set 4 Rod

T3004
399,99 €
Su mokesčiais
Preliminari mėnesinė įmoka nuo 17.02€
Greitas pristatymas

"Nash R2 Presentation Set 4 Rod" - yra išsamus ir specializuotas žvejybos signalizatorių ir imtuvo rinkinys, skirtas padėti meškeriotojams pastebėti kiekvieną kibimą. Nash Tackle, žinomas žvejybos pramonės prekės ženklas, siūlo šį rinkinį. Garsusis "Siren" veikimas ir dizainas naujame kompaktiškame rinkinyje suteikia daug naudingų ir naujoviškų savybių. Skaitmeninė technologija derinami su firminiu stiliumi, įskaitant ikoniškas nuimamas apsaugas, mygtukų funkcionalumą ir lengvą suderinamumą su Nash indikatorių diapazonais.

 

Signalizatoriai: Nash Siren R2 yra keturių  signalizatorių rinkinys. Šie signalizatoriai yra skirti pritvirtinti prie jūsų stovo ir yra aprūpinti įvairiomis funkcijomis, leidžiančiomis aptikti valo judėjimą ir žuvies smūgius.

Kibimo aptikimas: kibimo signalai yra labai jautrūs ir gali aptikti net menkiausią valo judėjimą ar įtampą, kurią sukelia žuvis, paėmusi masalą. 

Reguliuojamas jautrumas: kibimo signalų jautrumas paprastai yra reguliuojamas, todėl galite juos pritaikyti pagal žvejybos sąlygas ir pageidavimus. Tai užtikrina, kad galite tiksliai sureguliuoti kibimo signalus, kad išvengtumėte klaidingų signalų, kuriuos sukelia vėjas ar vandens srovės.

LED indikatoriai: be garsinių signalų, yra LED indikatoriai, kurie pateikia vaizdinius signalus, kai aptinkamas kibimas. Tai ypač naudinga žvejojant naktį arba esant prastam apšvietimui.

Garsumo valdymas: galite reguliuoti signalų garsumą, kad jis atitiktų jūsų žvejybos aplinką, užtikrinant, kad kibimą girdėsite net iš toli.

Imtuvas: rinkinyje taip pat yra imtuvas, kuris belaidžiu būdu jungiasi prie signalizatorių. Imtuvas leidžia vienu metu stebėti visas keturias meškeres, būnant atokiau nuo jų.

Patogus vartotojui: Nash Siren R2 rinkinys sukurtas taip, kad būtų patogus naudoti, todėl tinka tiek pradedantiesiems, tiek patyrusiems meškeriotojams.

Kompaktiškas ir nešiojamas: Signalizatoriai ir imtuvas yra kompaktiški ir lengvai transportuojami, todėl patogūs įvairioms žvejybos kelionėms.

  • Mygtuko kintamos spalvos LED spalva – raudona, mėlyna, žalia, balta arba violetinė
  • Šeši jautrumo nustatymai
  • Nutildymo vienu paspaudimu funkcija
  • Keturi garsumo nustatymai
  • Penki tonų nustatymai
  • Įspėjimas apie išsikrovusį akumuliatorių
  • Tiekiama su gumine suspaudžiama poveržle
  • Tiekiamas su guminiu apsauginiu PVC dėklu
  • Maitinamas 1 x CR2 baterija (nepridedama)
Signalizatorių rinkiniai
4+1
Atsiliepimų kol kas nėra, prisijunkite ir parašykite savo nuomonę apie šią prekę

Jums taip pat gali patikti

16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Prekė įtrauką į patinkančių prekių sąrašą
Prekė įtraukta į palyginimų sąrašą

Norėdami toliau naršyti svetainėje krante.lt, sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis: Sužinokite daugiau