Sausas Jaukas Dynamite Baits Robin Red...
Sausas Jaukas Dynamite Baits Robin Red Groundbait 900g

Sausas Jaukas Dynamite Baits Robin Red Groundbait 900g

DY108
8,99 €
Su mokesčiais
Preliminari mėnesinė įmoka nuo 3.06€
Greitas pristatymas

Dynamite Baits Robin Red Groundbait 900g" - yra populiarus ir labai efektyvus jaukas, naudojamas meškeriotojų įvairiuose žūklės scenarijuose, ypač karpių žūklėje.

Panaši prekė mūsų parduotuvėje:https://krante.lt/lt/pagrindinis/4015-sausas-jaukas-dynamite-baits-source-groundbait-900g.html

 
  • Groundbait Paskirtis: "Groundbait" yra jaukas, kuris sumaišomas su vandeniu, kad susidarytų mišinys. Jis naudojamas žuvims pritraukti į konkrečią žvejybos vietą, išleidžiant į vandenį kvapų ir masalo daleles.
  • „Robin Red“ skonis: „Dynamite Baits“ „Robin Red Groundbait“ yra pagardintas „Robin Red“, kuris yra gerai žinomas ir labai vertinamas žvejybos atraktantas. "Robin Red" gaminamas iš prieskonių ir kitų ingredientų mišinio, skleidžiančių savitą ir stiprų aromatą, žinomą dėl savo patrauklumo žuvims.
  • Atraktantas: Šiame jauke esantis "Robin Red" skonis veikia kaip galingas atraktantas, pritraukiantis žuvis į jūsų žvejybos zoną. Jis ypač veiksmingas viliojant tokias rūšis kaip karpiai, karšiai, lynai ir kitos karpinės šeimos žuvys.
  • Universalus naudojimas: "Robin Red Groundbait" gali būti naudojamas įvairiuose žvejybos scenarijuose, įskaitant žvejybą su plūdine, žvejybą su šerykla ar karpine žukle. Jis yra universalus ir gali būti pritaikytas įvairioms meškeriojimo taktikoms.
  • Tekstūra ir konsistencija: Sumaišius su vandeniu, šis jaukas sukuria tekstūruotą ir šiek tiek lipnią pastą, kuri gerai laikosi. Ši konsistencija idealiai tinka naudoti su įvairiais žvejybos įrenginiais ir būdais.
  • Turtingas maistinių medžiagų: Jaukas gaminamas iš ingredientų, kuriuose gausu maistinių medžiagų, mišinio, todėl yra patrauklus maisto šaltinis. Tai skatina žuvis aktyviai maitintis.
  • Pakuotė: Jaukas supakuotas į uždaromus maišelius, kad būtų išlaikytas jo šviežumas ir nepaveiktų drėgmė. 900 g dydžio jauko pakanka kelioms žvejybos sesijoms.
  • Karpių žūklė: "Robin Red Groundbait" dažniausiai naudojamas karpinių šeimos žuvų žvejyboje, kur jauko pateikimas ir patrauklumas yra būtini norint pasiekti sėkmės.
  • Jauko mišinys: meškeriotojai gali naudoti šį jauką atskirai arba kaip didesnio jauko mišinio dalį. Jį galima įterpti į jauko šėryklas, PVA maišelius.
  • Sustiprintas patrauklumas: „Robin Red“ skonis yra žinomas dėl savo išskirtinio kvapo ir skonio, todėl jis išsiskiria ir pritraukia žuvis.
Pakuotės svoris (kg)
900 gr
Atsiliepimų kol kas nėra, prisijunkite ir parašykite savo nuomonę apie šią prekę

Jums taip pat gali patikti

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko:

16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Prekė įtrauką į patinkančių prekių sąrašą
Prekė įtraukta į palyginimų sąrašą

Norėdami toliau naršyti svetainėje krante.lt, sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis: Sužinokite daugiau